Home Sporty TFA TFA - Aktuality Ostravskou věž vyhrál Lukáš Novák

Ostravskou věž vyhrál Lukáš Novák

Tisk

Specifické industriální prostředí Dolní oblasti Vítkovic, pivítalo o uplynulém víkendu ty nejtvrdší hasiče ze všech koutů republiky. Triumf v závodu Ostravská věž nakonec slavil Lukáš Novák.

Netradičně sestavená trať představila závodníkům nový způsob pořádání soutěžě v TFA. Trať, na které paralelně závodili dva soutěžící, byla rozdělena do čtyř úseků. Součet jednotlivých částí pak tvořil výsledný čas.
O tom, že tak závody nabyly nového rozměru utvrzoval v rozhovoru pro server POZARY.cz také mluvčí HZS MSK, por. Petr Kůdela:

"Disciplíny jsou těžší. Například do hammerboxu se nebouchá osmdesátkrát, ale stokrát, hadice se roztahují na stometrovou vzdálenost a kumulace disciplín vedle sebe je pro Ostravu dosud neobvyklá."
Ostravská věž 2013 přilákala také řadu návštěvníků. "Přišly stovky lidí, především mladí lidé, kteří si mohli vyzkoušet TFA pro malé děti." Pochvaloval si návštěvnost mluvčí HZS MSK.
Skvělá návštěvnost, krásné počasí a především vynikající výkony závodníku udělaly z Ostravské věže 2013 vrchol letošní sezóny.

Kopletní výsledky naleznete ZDE a ZDE
FOTO: POZARY.cz

 
cez-reklama


logo-sk

TFA menu


Hlavní partner

sym logo

Kdo je online

Právě připojeni - hostů: 3 

Nejčtenější...