Home Sporty Ostatní sporty

Ostatní sporty - Aktuality

Přebor HZS ČR a Policie ČR v orientačním běhu vyhrál Petreček

Tisk

Jednačtyřicet závodníků a závodnic se v představilo 15. a 16.5. 2014 v Jakartovicích. V rámci Přeboru HZS ČR a Policie ČR změřili své běžeké a orientační dovednosti v náročném závodu. Z hasičů do 40 let byl nejlepší Tomáš Petreček, kategorii kolegů nad 40 let vyhrála Ivan Krivda, mezi policisty to pak byl Libor Netopil. Kategorii žen ovládla Tereza Korecká.

Celý článek...
 

Přebor HZS ČR a Policie ČR v orientačním běhu

Tisk

Jakartovice se 15.-16.května stanou dějištěm Přeboru HZS ČR a Policie ČR v orientačním běhu. Závodit se bude ve čtyřech kategoriích a na účastníky čeká pestrá členitost terénu.


Celý článek...
 

Nultý ročník Poháru IZS ve veslování na trenažéru

Tisk

7.11.2013 se na HS Ostrava-Poruba uskutečnil nultý ročník poháru IZS ve veslování na trenažéru. Podniku se zúčastnilo na osmnáct čtyřčlených družstev.Celý článek...
 

IV.Mistrovství HZS ČR ve volejbalu

Tisk

IV.Mistrovství světa HZS ČR ve volejbalu hostil Nymburk. Třináct mužstev zápolilo o mistrovský titul, jako vítěz se nakonec ukázal tým HZS MSK.

Celý článek...
 

TOTMAN 2013

Tisk
TOTMAN 2013 (Totálně mrtvý a nepoužitelný hasič) pokračoval, v pátek 18.10.2013, dalším ročníkem. Na tradiční trase Pustevny - Tanečnice, se představilo jednatřicet hasičů a jedna hasička.

Celý článek...
 
Strana 1 z 5
cez-reklama


logo-sk

Ostatní sporty menu


Hlavní partner

sym logo

Kdo je online

Právě připojeni - hostů: 7 

Nejčtenější...