Home Ostatní sporty - aktuality Přebor HZS ČR a Policie ČR v orientačním běhu vyhrál Petreček

Přebor HZS ČR a Policie ČR v orientačním běhu vyhrál Petreček

Tisk

Jednačtyřicet závodníků a závodnic se v představilo 15. a 16.5. 2014 v Jakartovicích. V rámci Přeboru HZS ČR a Policie ČR změřili své běžeké a orientační dovednosti v náročném závodu. Z hasičů do 40 let byl nejlepší Tomáš Petreček, kategorii kolegů nad 40 let vyhrála Ivan Krivda, mezi policisty to pak byl Libor Netopil. Kategorii žen ovládla Tereza Korecká.


Český ultramaratonec, Tomáš Petreček, který uvítězil v hlavní hasičské kategorii, doběhl s časem 37.32 min. V náročném členitém terénu čekala na všechny závodníky řada záludných momentů. To potvrzuje také Vít Peterek, jenž závod jednotlivců dokončil jako osmý. "Organizačně byl závod na vysoké úrovní, terén byl ale velmi těžký. Břidličné lomy dají člověku opravdu zabrat."

V Kategorii Policistů triumfoval Libor Netopil z Hradce Králové. Svým časem 29.52 min. se stal také celkovým výtězem. 

Mezi ženami to pak byla s časem 47.15 min Terez Korecká. Moravskoslezská závodnice, Soňa Štětínská, doběhla druhá s osmasedmdesáti vteřinovou ztrátou.

Hasičská kategorie nad čtyřecet let měla také jasného vítěze. S téměř osmivteřinovým náskokem zde mohl slavit vítězství Ivan Krivda.

Mezi tím, co byl čtvrtek zaslíben jednotlivcům, pátek patřil štafetám. Tu v mužské kategorii ovládli policisté z Hradce Králové. V obou kategoriích triumfovali a na závodníky z řad hasičů Moravskoslezsého kraje zbyla "jen" stříbrná pozice.

Kompletní výsledky naleznete pod následujícími odkazy:

 JEDNOTLIVCI 
 ŠTAFETY

 
cez-reklama


logo-sk

Ostatní sporty menu


Hlavní partner

sym logo

Kdo je online

Právě připojeni - hostů: 2 

Nejčtenější...